Renault filo kiralama - Araç kiralama sırasında istenilen dökümanlar

RENAULT FİLO YÖNETİMİ

FİLO YÖNETİMİ NEDİR ?

Gelişen pazar dinamikleri doğrultusunda satın alınan araçların bakım-onarım hizmetlerinin gerçekleştirilmesi ve ikame araç tedarik süreçlerinin takibi gibi operasyonel konuları kapsayan ve bunun yanında sürücü ve araç bazlı olarak filonuzu tek çatı altında takip etmenizi sağlayan yönetim hizmetidir.

RENAULT FİLO YÖNETİM HİZMETİNİN AVANTAJLARI NELERDİR ?

Maxxi Bakım Hizmeti

Renault Filo Yönetim hizmeti ile aracınızın periyodik bakımlarını, Renault güvencesiyle önceden satın alabilirsiniz.

FilomaBağlan Araç bazlı raporlama ve takip sistemi erişimi

Filo yönetimindeki araçlarınızın konum, yakıt, sürüş alışkanlıkları gibi verilerini araç ve kullanıcı bazlı analiz edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Hasar Yönetimi

Hasar Yönetimi hizmetimiz; Renault Filo Yönetimi kapsamındaki araçlarınızın hasar onarım süreçlerinin takip edilmesini ve Renault onarım standartlarına göre onarılmasını sağlayarak maliyet ve sürücü güvenliği gibi konularda sizlere fayda sağlamaktadır.

İkame araç

Renault Filo Yönetimi hizmetiniz süresince aracınız ile sorun yaşadığınız durumlarda sözleşmenizde belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Lastik Yönetimi

Renault Filo Yönetimi hizmetiniz süresince aracınızın yaz-kış lastik değişimleri tarafımızca sağlanmaktadır. Değişimi sağlanan lastikleriniz, anlaşmalı lastik otellerimizde en uygun koşullarda sizin için muhafaza edilmektedir.

MTV + Trafik Sigortası ve Trafik Cezaları Takibi

HGS Yönetim Hizmeti : İhtiyaçlarınız doğrultusunda HGS Yönetim Hizmeti ile geçiş ücreti ödemelerinizin takibi yapılarak kullanımlarınız aylık olarak raporlanır ve faturalandırılır.

Trafik Para Cezası Yönetimi: Aracınız ile ilgili tebliğ edilmiş trafik cezalarınız ve tüm ceza bildirimlerinizin size zamanında ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Motorlu Taşıtlar Vergisi Takibi: Aracınızın kiralama süresi boyunca Motorlu Taşıtlar Vergisi dönemleri takip edilmekte olup vergi ödeme periyotlarının size zamanında ulaştırılmasını sağlamaktayız.