YASAL BİLGİ

Sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli klipler, animasyon, video ve müzik kayıtları, yazılımlar, program kodları; dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar; sitenin toplama, düzenleme ve montaj bazında içerik derlemelerinin tamamı; endüstriyel tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı her türlü haklar dahil olmak üzere yalnızca (sitede RENAULT ve/veya RENAULT FİLO KİRALAMA olarak anılan) MAİS MOTORLU ARAÇLAR İMAL ve SATIŞ A.Ş (MAİS A.Ş) veya RENAULT S.A. veya bir Renault grup kuruluşu olan ORFİN KİRALAMA PAZARLAMA ve PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI A.Ş (ORF KİRALAMA) ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek tüm T.C. mevzuatı, uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ve uluslararası sözleşmeler ile koruma altındadır. Yukarıda sayılan unsurların MAİS A.Ş. ve ORF KİRALAMA’nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Ancak, bu sitede duyurulan tüm haklar saklı kalmak koşuluyla kullanıcılar kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçları için malzeme indirebilir. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır. Site’nin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.
Renault Filo Kiralama, web sitesi’nde yer alan kiralamaya konu araçların her türlü fiyat, bilgi, resim, standart, opsiyonel, açıklama, haberler ile operasyonel kiralama fiyatlarının sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlı ve iş bu bilgilerin web sitesinin son güncelleme tarihinde geçerli olan bilgiler olduğunu, site içeriğinde belirtilen bilgilerin herhangi garanti ve/veya taahhüt oluşturmadığını beyan eder.Vergi ve diğer zorunlu masraflarda oluşacak değişiklikler herhangi bir duyuru yapılmaksızın , web sitesinde ilan edilmese dahi, fiyatlara yansıtılacaktır. Renault Filo Kiralama, site ile ilgili kuralları ve bilgileri, önceden haber vermeksizin değiştirme, silme veya iptal etme hakkına haizdir. İşbu değişiklikleri takip yükümlülüğü site kullanıcısına aittir.
MAİS A.Ş ve/veya ORF KİRALAMA; sitede yer alan iletişim formu aracılığıyla verilen kişisel bilgileri gizli tutmayı ve üçüncü kişilere devretmemeyi taahhüt eder. Bu bilgiler sadece formu dolduran şahıs ve firmaların taleplerine cevap vermek, Renault Filo Kiralama ürünleri ile kampanyaları hakkında bilgilendirmek ve anketlerimize katılım amacıyla kullanılacaktır.
MAİS A.Ş ve/veya ORF KİRALAMA, kontrolü dışında kalan unsurlardan veya kullanıcının teknik ortamına, özellikle bilgisayarlar, yazılım, ağ ekipmanı veya hizmet ve/veya bilgiye erişmeye ve ondan yararlanmaya yönelik diğer aksesuarlara verilen zarardan sorumlu tutulamaz.